How Does an Ordinary Day of Elon Musk Go?

1616495256_maxresdefault-800x450.jpgConsidering how fast time is flowing in big cities, it seems almost impossible to fit Elon Musk’s actions into a lifetime. So how does the 49-year-old entrepreneur achieve all of these? You can support us by subscribing and liking the videos. You can reach us from Frequency’s Social Media Accounts; Instagram – https://www.instagram.com/ffrequencyyt/?hl=tr Twitter – https://twitter.com/FHzyt Personal Accounts Instagram – https://www.instagram.com/sserdar4/?hl=tr Instagram – https://www.instagram.com/umut_arinc/?hl=tr Source: 1-https: //www.balancethegrind.com. au / daily-routines / elon-musk-daily-routine / #: ~: text = Elon% 20Musk’s% 20daily% 20routine% 20can, years% 20is% 20his% 20sweet% 20spot 2-https: //www.businessinsider.com / elon-musk-daily-schedule-2017-6 3-https: //denysergushkin.medium.com/elon-musks-daily-routine-will-make-you-want-to-step-it-up-4581e7fddd13.

45 comments
  1. Mask efendi böyle yiyorsa doğru demek diyildir.Bütün gün zaman kayb etmemdk için yemsyini yeme atıştır.Akşam yemeyinde "ver Allahım ver"olmaz ki.Bi çok insan bu tür yediyi için kilo alıyor.Böyle bi deyim var-Kahvaltıyı kendin ye.Öyle yemeyini arkadaşınla paylaş.Akşam yemeyini düşmanına ver.Mask tersine yapıyor?

  2. Kahvaltı ve öğle yemeği doğru düzgün yemiyorum. Eşeğin bize şaşkın şaşkın bakması gerekir çalışma da diye düşünürüm. Ama çalışmıyorum. :)= Ama umutluyum çalışmamı yavaş yavaş arttırıyorum. Faydalı bir şey yapmak istiyorum ufakta olsa. :)= Duşu yapmazsam çok kötü olurum. :)= Benzer yönlerimiz biraz var. Mutlu oldum. Uyku arada abartıyorum, ama 5 saatlik insana uyku yeter. Az uykuyu da arttırmak istiyorum. Zengin miyim yok. :)=Zenginlik kısömet be. Faydalı bir şey yapmak istiyorum ufakta olsa.

  3. Sadece iyi paketlenmis bir kukla kuresel sermayenin mali herseyleri yalan dolan dijital sahtekarlık la Mars'a araba bile göndermiş nede olsa dünyada bu yalanlara sorgusuz inanan milyonlarca aptal var?????

  4. Aga videoyu mağara zamanında mı yayınladın elon musk grimesle birlikte amber head ile ayrılalı çok oldu grimes'ten çocuk bile yaptı bu nasıl içerik analizi :d

Comments are closed.

Previous Post
1616494589_maxresdefault-110x110.jpg

Fourteen Days Before Launch | SpaceX Dragon 2 Demo-2 Manned Launch Preparations for May 27th 2020

Next Post
1616495906_maxresdefault-110x110.jpg

Elon Musk is giving everyone fast internet by Starlink Internet | Starlink Internet Speed Test

Related Posts
Total
0
Share