Elon Musk’s 6 Success Secrets (You Can Apply It Too)

1616903267_maxresdefault-800x450.jpgElon Musk’s Success Secrets The world’s most valuable car brand is Tesla, which is also one of the world’s 10 largest companies. SolarCity aiming to build cities living with solar energy. Being the world’s largest internet provider, Starlink will send 950 satellites to orbit in a few years and will increase this number to over 10 thousand, Hyperloop, which aims to provide transportation 3 times faster than planes with capsule trains to be established under the cities, started digging tunnels under cities to develop transportation networks and transportation systems. Boring company, SpaceX, which is just one of its aims to colonize Mars, OpenIA, which produces one of the world’s most advanced artificial intelligence, Neurolink, which seeks to connect the human brain to machines, gigafaktory, the world’s largest factories that can produce energy, and x.com, the world’s coolest domain. All of these belong to the same person, Elon Musk. Isn’t it amazing? By the way, I will not tell you his life story, starting from the fact that Elon Muskin was born in South Africa and even lived in South Africa until he went to Canada for university. We will go directly to the subject, let’s look at the success suggestions, some of which he expressed in his 2014 university graduation speech, and some of them in his interviews. You can also find it with these searches when you lost the video. How is Elon Musk successful? Elon Musk’s 6 rules of success. Elon Musk’s 6 success secrets. 6 rules of success from Elon Musk. 6 secrets of success from Elon Musk, success secrets of Elon Musk. How does Elon musk do it? How is Elon Musk successful? Entrepreneurship tips from Elon Musk. Tips for young people from Elon Musk, how was Tesla company founded? How was Spacex founded, how was Elon Musk successful? ___ INSTAGRAM → https://www.instagram.com/HikmetAnilOztekin MINIMALISM SERIES → https://bit.ly/MinimalizmSeries EFFICIENCY SERIES → https://bit.ly/EducationSeries WORK TOGETHER CHANNEL → http://bit.ly/ You can find my books in all bookstores and websites in the world that sell Turkish books. Here, too, there are a few sets with notebook gifts → https://www.sufidukkan.com ___ As I mentioned topics such as success, productive work and motivation in this channel, I also try to convey my philosophy of life to people. What’s that? To have awareness. Against everything, what you know, think you know, believe. However, I think you can enjoy being such a person. The tool I use to adhere to all these goals is simplicity, minimalism. Because I see that necessary and less will not emerge unless we get rid of unnecessary excesses. Hikmet Anıl Öztekin Live for whatever you are for. https://www.hikmetaniloztekin.com Corporate: [email protected] #elonmusk # success # secrets.

36 comments
 1. arkadaşlar başarılı olmak istiyosanız ilk kendinizi gözlemleyin taklit etmeyin ettiğiniz taktirde bişe öğrenmez aksine bir papağan olursunuz

 2. Bi arkadaş not bırakmış bende bırakayım o zaman merhaba ben şu an da 15 yaşındayım saçma uçuk hayallerim yok amaçlarım sıralı bir şekilde kendimi kurtarmak sonra ailemi sonra ülkemi sonra da dünya tabi bahsettiğim şeyler ülke ve dünya büyük şeyler ama imkansız değil ve benim şu anda pes etmek gibi bir düşüncem yok ama bu oyrumumu göreceksem bu videoyu tekrar izliyorsam büyük ihtimalle moralim düşüktür ve idolüm olan Elon Musk'ı izleyip düzeltmeye çalışıyorumdur. Şunu unutma gelecekteki ben beni bu günleri yapmak istemedeğin şeyleri yapmak zorundasın biliyorum ama istediğim şeye ulaşmak için bunları yapmalıyım. Coğrafya matematik sevmedeğini biliyorum ama bilimi seviyorsunsadece burdaki eğitimi sevmiyorsun dünyadaki. Ama eğer belki bunu değiştirebilmek için umudum varsa ben sonuna kadar çabalayacağım. Kim bilir belki bunun için çabalarken ölürüm. Denersem bir şey kaybetmeyeceğim belki ama denemezsem kaybedeğim şeyler ağır olabilir. Belki dedenersem kaybedeceğim bende tekrar denerim ya da ailem bunu yaparsan gideriz diyecek ama ben bunu başarıp onlara kanıtlayınca görüceklerki ben haklıydım en sonuna kadar kazanana kadar deneyeceğim. Beni unutma gelecekteki ben.

 3. Süper olmuş emeğine sağlık tek bir şey var spays demek baharat demektir, speys x olacaktır.(Türkçe yazdım özellikle) saygılar.

 4. Ben asla vazgeçmiyecem annem babam ailem akrabalarım ne derse desin ben yabancı dil öğrenip Amerika da yaşayacam ve daha iyi bir hayatım olacak şimdi benimles dalga geçen herkes elbet bir gün görüşecez ama daha farklı bir ben karşılayacak sizleri

 5. Elon Musk salt iyilik icin ugrassaydi Afrika'da su kuyulari acabilirdi ancak Mars projesi insanlik icin degil cikabilecek olasi bir felaket durumunda super zenginlerin gidebilecegi alternatif bir gezegen.

 6. Antalya'da bir ara kitap fuarında seminerinize gitmiştim. Hiç hazırlık yapmadan gelmiştiniz ve hiç kimse söylediklerinizden bir şey anlamamıştı ,kendiniz de dahil. Bence seminerleri önemsemeli ve hazırlıklı gitmelisiniz. Çünkü hayal kırıklığına uğruyor insanlar ve seveniniz azalıyor.

 7. Geleceği şimdiye bağlayansan, geçmişi yok sayan her gününü aşkla yaşayansan evrendeki yıldız kadar değerin görülür. WOTERNA

 8. Çok istiyorum ama çeşitli nedenlereden örneğin ailem: hem okuyup hem çalışmamı istiyor yaşım burada 15 ama hayatımda o kadar çok şey gördüm ki yaşıtlarımdan değişik düşünüyorum. kitap da yazıyorum çok büyük düşünüyorum fakat önümdekiler koyun sürüsü halinde toplanıp benimde o yoldan araba ile gitmem hiç bir şey değiştirmez tek gereken eğer bilirseniz imkan verilrse bundan 10 yıl sonra bu yorumda değil haberlerde göreceksiniz.

 9. Elon Musk… bu adam bana göre dünyanın en alçak adamıdır… dünyanın dengesini bozmaya çalışan insanlığı yok etmeye çalışan bir beyinsizin ve piyonun ta kendisidir…arkasındaki güçler dünyayı yöneten aileler maalesef biz olayım çok başka yerindeyiz… şu virüsü çıkaranlar da bunlar değil mi?

 10. 2022 Haziran 27 pes etmedin degilmi Elif pes etmemen gerekiyor bu hayatta tek başınasın her zaman da öyle olacaksın önce sen kendini düşün hayatını düşün eğer bu sınavı kazanamazsan okuyamazsan bir kaç yıl sonra evlenip kocanın sana verdiği 3-5 kuruşla komşularına hava atarsın ülkeleri gezmek yerine bütün gün çocuk bakarsın çalışmak yerine evde kocanı beklersin bütün hayatın bu olur "dizi yemek çocuk koca ev temizlik " sen bunları istemiyorsun Elif senin hayallerin farklı sen annenden farklı olacaksın sen annenin hayallerindeki evlat olacaksın ve o seninle gurur duyacak

 11. Evett abi sabahtan hatta gećen gün sabahtan beri pek bir şey yapmadan aylak aylak yatıyordum hatta videonu bile daha sonra izleye kaydetmiştim şöyle izliyim dedim ve sonra odama gibip notlar almaya başladım. Gerçekten teşekkür ederim. Rahatsız olunur mu bilmiyorum ama buraya her gün yorum yazıcam günümün nasıl geçtigi ve kac saat calıştıgim ile ilgili ben yapıcam başka çarem de yok zaten mecburum

 12. Bence hepsinden öte güçlü bir ülkede yaşamak. Ülke güçlü ise vatandaşlar da güçlü ve girişken olur. ABD dünyada ki tek süper güç Elon Mask gibi birçok kişi var oralarda. Fazla abartmamak lazım.

 13. Ulan yks;senin içinden geçmeye 3 ay kalmışken, Elon Musk'un azmiyle hedefime yürüyorum. İnşallah o sınav kazanılacak hayırlısıyla. ?

Comments are closed.

Previous Post
1616902598_hqdefault-110x110.jpg

Construction Of International Space Station | High Capacity Aircraft Engines | Technology World

Next Post
1616903936_maxresdefault-110x110.jpg

Using Mobile Internet Options While Stationary – Cellular, Wi-Fi, Satellite, WISP, Cable

Related Posts
Total
0
Share