in

Doomsday Technology: StarLink and NeuraLink Projects! Will Brains Be Invaded?



With the StarLink project, a wall of satellites is being built around the planet earth. Is this giant project related to the NeuraLink project, which envisions connecting the human brain to the Internet? How will these projects, both of which are an Elon Musk initiative, affect humanity and turn the world into? Will people whose brains are connected to a network will cease to be human beings and turn into products? Will people become half robots? Is it desired to transform a human species into a semi-robotic structure with the Transhumanism project? With the use of all these technologies, can fake Ufo invasions and savior angel images be shown to people? Will artificial intelligence spy on everyone? Is a celestial cage being created with the Star Link project, which means Star Chain? Was the moon really visited in 1969? Are the raw footage shot on the moon really missing or hidden as described? Researcher and writer Erkan Trükten is a guest of Hamza Yardımcıoğlu and he brings up the unusual and striking claims. BOOKS: https://www.kitapyurdu.com/yazar/hamza-yardimcioglu/34675.html TWITTER: https://www.twitter.com/hyardimcioglu INSTAGRAM: https://www.instagram.com/hamzayardimcioglu FACEBOOK: https : //www.facebook.com/hamza.yardimcioglu & https://www.facebook.com/hyardimcioglu # YeniDünyaDüzeni #NelerOlacak # Hamza Yardımcıoğlu # ErkanTrükten #ElonMusk #Starlink #Neurolink #Nasa #SpaceX #EkonomikKriz #Transhumanizm #Küçler #coro the outbreak #koro the # # # Forbidden #finansalk Gold #DOM we are #TL # #trendvideo in Turkey.

36 Comments

 1. bilim adamlarinin cogu kureselci zenginler icin calisiyor.bu kesfedilen teknolojiler de 2000 li yillarda sonra hicbiri insanligin menfaati icin kullanilmiyor.yani teknoloji insanlik icin cok tehlikeli olmaya basladi ve sonumuzu getirecek.

 2. Dünyayı yönetmek isteyen güçler;
  Yıllar içinde sömürüp elde ettikleri devasa serveti kâr realizasyonuna gidip elde tutmak istiyorlar
  Bilim ve teknolojide gelişmeler sonucunda;
  Artık gelecekte eskisi gibi sermaye yoğun değil, teknoloji ve bilgi yoğunluğu ön planda olacağı için,
  ellerindeki sermaye mal varlıkları ellerini yakacak
  Kâr realizasyonunu altın üzerinden yapacaklar
  Şayet altın üzerinden umdukları tam manasıyla gerçekleşmezse, bitcoin gibi yedek enstürümanlar kullanacaklar
  Korktukları şeyse, planladıkları kâr realizasyonu istedikleri gibi gercekleşmedigi takdirde,
  Dünyada yaşayan yaklaşık 8.milyar insanın bir anda ayaklanıp isyan etmelerinden korkuyorlar
  Bu sebeple bu isyan ve ayaklanmaya karşı insanlara şunu demeye çalışacaklar
  Eğer sizler istediğimiz gibi dünya insanı olmazsanız sizi aç susuz bırakıp hatta nükleer savaş yada corona gibi salgınlarla yok ederiz
  İşte tüm mesele bu
  Bunu gerceklestitebilmek için aşı yapılacak
  O aşılar halisilasyon görmemize neden olacak
  Bizleri; Mavi ışık ( blue bloom ) projesiyle uzaylıların dünyayı istila edecekleri yalanına inandıracaklar
  Ellerindeki sömürerek elde ettikleri servetler onların sonu olacak
  Biz insanların bu kaosdan az zararla atlamak istiyorsak, geçiminizin dışındaki atıl mal varlığınızı altına yatırın
  İnsanları dolar euro bitcoinle oyuna getirip dolandırabilirler ama altınla asla oynayamazlar
  İşte tüm mesele bu

 3. aya hiç gidilmedi gidilemedi çünkü atmosferi delemezler yalan olmasın gök yüzünde 12 bin km kalınlıgın da buz tabakası var gök yüzü de gündüz ondan mavi gözüküyor. aya hiç bir zaman gidilemeyecek.

 4. Bu kadar akıllı insanlar nasıl oluyorda baz istasyonlarının hedef saptırmasından başka bir şey olmayan uydulara inanabiliyor ? Bir tane uydunun görüntüsü bile yokken , gösterdikleri bütün fotoğrafların sahte olduğu ortaya çıkmışken , birazcık da sorgulayıcı olunsa …

 5. Hamza bey bu konu İcin size bir önerim var los Angelas dan kaçış filmini işleyip özetlemenizi bu konu hakkında neler oldunu 1900 lü yıllarda bunun planı yapıldığını sahte güneş patlaması adı altında dünya ülkelerinin elektriğini kesmekle tehtit edip tüm ülkeleri elinde tutma projesi bu İnternetle felan alakası yok bilgi çipi dahil hepsi o filimde var izlemenizi tavsiye ederim.

 6. "Büyük duvardaki çatlaklar", sokaklarımızda bir yığın "çatlak" oluşturmuş durumda şimdiden! Eften püften nedenlerle insanlara saldıran "yaratık" sürüleri türemiş durumda! 🙂

 7. Çatlaklardan yecüc mecüc gelecek 🙂 haha daha izlemem hayal guzleri çok gelişmiş kafayı yerler.bunlar.boyle giderlerse.

 8. Van Allen kusagi hakkinda eksik yanlis bilgi verilmis.. Homojen bir kure gibi bir katman degil.. Kutuplarda zayif, seyrek. Ayrica radyasyona karsi insani ve araclari korumak mumkun..Onemli olan ne kadar yogunlukta radyasyon oldugu ve maruz kalinan sure, ve dogru rota!
  Adam aya gittik diyor.. Inan veya inanma kimin umurunda! Adamin teknolojisi var mi var.. Bik bik ne konusuyorsunuz?
  Sorulmasi gereken dogru soru, Tr niye aya gidemiyor? Niye baska ulkelerin gidip gitmedikleri ile ilgili geyik yapiyorsunuz?? Bos isler…

 9. Bir siktir git ya, sorumu caldin universiteye girdin. Ulan kullandigin telefona bir bak, dangalak. Cikmis dedikodu yapiyor. A haber seyredersen, boyle zirvalarsin. Aya gidilmemis mis. :)))))))))

 10. Bildiğiniz Herşeyi UNUTUN..!!!!

  Çünkü bu video SİZE yeni bir bakış pencere açacak.!

  Şüphesiz ki bilen ile bilmeyen bir değildir.

  Metasofi Bertuğ Yücel Dünya da ilk defa anlattı AÇIKLADI Keşfedin hemen şimdi.! MorfRezo , MorFoz YouTube Kanalları
  Linki TIKLA..!!! KEŞFET.!!! ABONE Olmayı Unutma. Bildirimleri Aç İyi Seyirler.

  https://www.youtube.com/watch?v=fIoxavq0LuQ

 11. Erkan hocam çok merak ediyorum, nedir bu 42 bin? Bir filimde sanırım hayatın anlamı nedir? Diye sorgulanmıştı çok uzun bir uğraşıdan sonra 42 rakamıdır denmişti, gerçi bir film bu ama nice film konularını artık yaşıyoruz.

 12. Yanlis bir baslik olmus. Asil baslik aya gidildimi gidilmedimi olmasi lazimmis. Starlink ve Neuralink okadar daha önemli ve enteresan olmasina ragmen ne yazikki bu konulardaki bilgilendirme cok hafif kalmis.

 13. bence güzel bir reklam kasma fırsatı geçti bazı insanların eline.suan en cok izlenen videolar komplo teorileri kıyamet senaryoları vs.Adamlar insanları korkutup para kazanıyor.ama çok normal Survivor chef master gibi programlara ilgi gösteren insanlar dan ne beklersin.1 kitap alıp okumak yok…yazıkk..

 14. DECCAL VE MEHDININ VE HATTA ISANIN IKINCIYE GELISINI GORMEK MUMKUN OLACAK GIBI…fakat yalnizca gorsel olarak fiziki hic bir deger tasimadan..insanlarin aklini celme amacli.

 15. Fotoğrafı geç NASA, Ay'a gitme teknolojisini de kaybetmiş, yok etmemiş. Dan Petit yok ettik demiyor, onu da kaybettik diyor.. Ayrıca şu kele biri söylesin sadece bu 3 görüntü yok. Tam 5 defa itiraf ett Ay'a gidilmediğini. İzleyin aşağıdaki vidyoyu… Ayrıca Ay'a gidildi denmesinin EN BÜYÜK SEBEBİ DÜNYA KÜREDİR tezini İSPAT ETMEK İÇİNDİ. DÜNYA DÜZDÜR…
  Not: Van Allen kuşağı falan da yok. Dünyanın üstü kapalı. Bir vivarium'da yaşıyoruz. ASLA GİDEMEZLER AY'A VEYA BAŞKA BİR YERE. ANTARKTİKA NEDEN MÜHÜRLENDİ? Amiral BYRD ne keşfetti? Bu keşiflerden sonra yapılan OPERATION FISHBOWL OPERASYONU, kapalı olan dünyanın sınırlarını keşfetmek içindi. Araştırın FISHBOWL OPERASYOYU'NU…
  NASA'NIN ALÇAK YÖRÜNGE SORUNU/ODD TV

  https://www.youtube.com/watch?v=DyvTbbKAJ4c